KONST / Litografier / Färglitografi 16165311

nr 1616 5311

Stefan W Igelström

(f. 1953), Sverige

Signerad, färglitografi, numrerad HC, daterad -90, bildmått: 60x46, bladets mått. 76x57. Oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:11:09

29/4 14:13:38 1      Vinnande bud

Stefan W Igelström

Läs mer om Stefan W Igelström